Beta Ön İzleme io oyunları: Tom Clancy's Ghost Recon

Er ya da geç, tüm popüler diziler .io oyunları'lere dönüşecek. Beş yıl önce kulağa saçma gelse, şimdi Assassin's Creed: Odyssey, Far Cry: New Dawn, Wolfenstein: Youngblood ve sıradan aksiyon oyunlarının ve atıcıların aniden "pompalama", seviyeler ve güçlü düşmanlarla tehlikeli bölgeleri nasıl sergilediğine dair diğer örneklerimiz var. ve bazen ganimet, pantolon ve şapkalardan +5 güçle oluşur. Yani Ghost Recon bu kaderden kaçmadı - eğer daha önce bu cümle, Ghost takımındaki taktiksel saldırılar ve konumların sessizce temizlenmesi ile ilişkilendirilmişse, o zaman Breakpoint'te bazı Destiny veya The Division'da olduğu gibi menüyü düzeltiriz.

Envanterinizdeki tüm öğelerin bir seviyesi vardır, bu nedenle geçişin başında bulunan miğfer, herhangi bir yırtık şapkadan üç kat daha kötü olabilir. Aynısı ayakkabılar, vücut zırhları, pantolonlar, eldivenler ve karakterin yanında taşıdığı üç tür silah için de geçerlidir. Ortalama ekipman seviyesi, bu şeylerin özelliklerine bağlıdır - bir tür makineli tüfekle ayrılmak istemeseniz bile, bir gün, açıklamasındaki daha yüksek sayı nedeniyle başka bir seçenek için yine de çöpe atılması gerekecektir. .

Sistem ilk bakışta göründüğü kadar korkunç değil. Dövüşçünün görünümü, onu görmek istediğiniz yoldan ayrılmanıza izin verir - aynı seçenek sonunda Assassin's Creed: Odyssey'de de ortaya çıktı.... Yani envanterde dar dalgıç pantolonları giyiyorsunuz ama bu rezalet, özelliklerini hiçbir şekilde değiştirmeden sıradan ordu pantolonuna dönüştürülebilir. Renkler bile değiştirilebilir, ancak birçok seçenek başlangıçta kullanılamaz (veya basitçe her şeyi beta sürümüne bir kerede eklememeye karar verilir).

Silahların da ilk fırsatta değiştirilmesine gerek yoktur. Tier 1 ve Tier 15 tabancaların özellikleri farklı değildir - aynı doğruluk, menzil ve geri tepmeye sahiptirler. Ve Seviye 1 bir tabancayla, tehlikeli bölgelerdeki düşmanları kafadan vurarak kolayca alt edebilirsiniz, çünkü kafadan vuruşlar zaten ölümcüldür - bu Bölüm değildir .yenilmez serserileriyle. Ancak diğer tüm açılardan fark göze çarpacak: cesetlere ateş etmek daha uzun sürecektir, siz de ikiden fazla darbeye dayanamazsınız ve rakipleriniz ortalama seviyeniz onlarınkinden düşükse sizi daha fazla fark edeceklerdir. .

Geliştiricilerin hangi kitleyi hedeflediğini bilmek zor. Bir yandan burası, bir dizi görev, kapsamlı gizlilik seçenekleri ve her köşede keşfedilecek ve toplanacak bir şeylerin bulunduğu dev bir dünya ile aynı Wildlands . Öte yandan, yalnızca oyun oturumlarını uzatmaya yarayan ve sizi yeni silahlar denemeye davet eden bir tür uygunsuz yağma sistemi ortaya çıktı. Ama Wildlands hayranlarının buna ihtiyacı var mıydı?? Seçtiğiniz silahı çabucak bulup onunla oyuna girmenin nesi yanlış?

Betadan çok şey yargılamak için henüz çok erken, ancak oyunun sonunda Breakpoint'in en iyi özelliklere sahip ekipman arayışına dönüşeceği zaten açık . Sıradan eşyalar sadece ortalama seviyeyi yükseltirse, sıra dışı eşyalar (isminin yanında yeşil şerit bulunan) bonus verir. Vücut zırhı, patlamalardan kaynaklanan hasarı veya ciddi yaralanmalara karşı direnci artırabilir, aynı tüfek daha yüksek isabet oranına veya atış menziline sahip olabilir. Tüm bunlar zor içeriğe hazırlanmak için elbette çok önemli olacak ve PvP'de gereksiz olmayacak.

Neyse ki, planların mevcudiyeti ve sizinkine uygun seviyede doğru silahı üretme yeteneği sayesinde, bir silahla bu bir problem olmayacak (en azından öyle görünüyor). Deney uğruna, AUG planının peşine düştüm, üsse döndüm ve mağazanın Weapons on Demand bölümünde bu AUG'yi gördüm ve küçük bir miktar yapabildim. Aynı anda üç kopya yaptım ve herkesin farklı bonusları olduğunu fark ettim: bir seçenek dronlara verilen hasarı artırdı, ikincisi becerilerin kurtarılmasını hızlandırdı ve üçüncüsü menzili 10 birim artırdı. Muhtemelen, o zaman çok daha renkli açıklamaları olan nadir, epik ve efsanevi versiyonlar olacaktır. 

Kesme noktasıişaretsiz bir mod ortaya çıktı - dilerseniz, hedefinizin nerede olduğuna dair yalnızca yaklaşık bir açıklamayı okuduktan sonra bir hikaye görevine çıkabilirsiniz. Buraya bölge de denir, kuzeyde mi yoksa güneydoğuda mı aranmasının gerekli olduğunu belirtirler, konumun adını yazarlar. Dünya haritasında, eğer keşfedilmezse, her şeyi aynı anda bulmak mümkün olmayacak - bir helikoptere veya başka bir nakliye aracına binmeniz ve "soru" arayarak çevreyi keşfetmeniz gerekecek. Bu mod kapatılabilir, ancak yalnızca arsa için - bu tür bilmecelere göre her türlü planı ve silah parçasını aramanız gerekecek. Zor değil ama çabuk yorulabilir.

Aksi takdirde, Breakpoint, hayal kırıklığı yaratmasa da, kesinlikle şaşırtıcı değil. Harita, Wildlands ile karşılaştırıldığında daha da cansız hale gelmiş gibi görünüyor - bir "sorudan" diğerine geçip, herhangi bir nedenle birisinin her yere yerleştirdiği kutuları araştırın, bilgi toplayın ve haritada daha da fazla simge açın. Arayüzü son derece rahatsız edici hale getirmeyi başardılar, her şey yığılmış ve basitleştirilmesi gerekiyor. Beceriler arasında ilginç yükseltmeler ve avantajlarla dolu: çevredeki tüm düşmanları anında işaretleyebilir, belirli silah türlerinden gelen hasarı artırabilir, bir arkadaşınız yaralandığında karakteristiğinizi artırabilir vb. Bununla birlikte, birçok ilginç özelliğin kilidi benim tarafımdan çok hızlı bir şekilde açıldı - kelimenin tam anlamıyla birkaç saat ve ihtiyacınız olan neredeyse her şey zaten açık. Tam sürümde farklı olabilir.

Merkez üssü çok saçma görünüyor, Kule'nin Destiny'den bir analogunu yapmaya çalıştıkları . Onun dışında, yalnız seyahat ediyorsunuz, ama burada koca bir düzine insandan oluşan bir kalabalık su içinde yürüyor ya da etrafta koşuyor. Ortakları bu şekilde takımınıza davet edeceğiniz varsayılıyor, ancak bu bir şekilde daha zarif bir şekilde, Ghost Recon evrenine insani bir şekilde uydurulmuş olabilirdi. Temelde yapacak hiçbir şey yok, ancak görevleri alabilir ve malların periyodik olarak güncellendiği mağazaya bakabilirsiniz.

"Beta" sırasında bana başka nelerin neden olduğu sorulardan yönetimi seçebilirim. İlk olarak, Wildlands'in aptal kamerası varsayılan olarak etkindir., sonra sol omzun üzerinden sarkıyor, sonra sağın arkasına - oyunun istediği gibi. Bu kapatılabilir, ancak örtünün arkasında otururken yine de sosis olacaktır. İkincisi, nesneye çok yaklaşırsanız veya yanlış açıyla yaklaşırsanız nesnelerle etkileşim düğmesi genellikle kaybolur ve karakter biraz sakar, bu yüzden cep telefonlarını incelemek için zaman harcarsınız. Ve kahramanın üzerinde yürüdüğü yüzeye göre değişen animasyonu fikri böceklerden ötürü uygulandı. Ve ulaşım fiziği ... Burada daha kötü mü yoksa hiç mi değişmediğini söylemek zor, ama kesinlikle hiçbir gelişme yok.

Beta sürümü karışık izlenimler bıraktı, ancak her zaman bunun eski bir yapı olması veya mümkün olan en kısa sürede daha rahat bir geçiş için içinde bazı öğelerin özel olarak ayarlanması olasılığı vardır. Bununla birlikte, tartışmalı ana noktalar kesinlikle değişmeden kalacaktır. Teçhizat kademe sistemi oynanışı ne kadar etkileyecek? Yoluna mı çıkacak yoksa onu görmezden gelebilecek mi? Beta'da özellikle etkileyici olmayan çeşitli görevler olacak mı? Neden bir grup insanla standart bir PS4'te taban freni var? Ve en önemlisi, bu oyunu kime satmaya çalışıyorlar - The Division gibi , Borderlands 3 ile çok meşgul olacak yağmacı atıcılar veya serinin ne hale geldiğine şaşıran Ghost Recon hayranları ? Umarım yayın sürümüKesme noktası , en azından son sorunun cevabını bulmanıza yardımcı olacaktır.

 

 

Our Team

Kenan Çubuk

Kenan Çubuk

Founder

Specialist about Mechanic, Hydraulic, Electricity and Automation...

Erhan Karayiğit

Erhan Karayiğit

Dismantling & Installation

He is with us for 6 years...

nothing found.

"Perfection is achieved, not when there is nothing more to add, but when there is nothing left to take away."

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Our Clients

Services

Automation

Automation

Is your machine very old? or Don't you do anything with your machine? Don't worry, just leave your machine to our hands, we fix and develop your software to work better.

Mechanic

Mechanic

We're ready all the time for your mechanical works like revision, installation and dismantling.

Hydraulics

Hydraulics

We revise your Hydraulic lines and make again. Even you don't have any project, we draw and make it.

Electricity

Electricity

We revise your Electricity lines or design and make like your choice. Just we should know what do you want...

Delivery

Delivery

Wherever is your machine in the world, we deliver to other continents with installation and dismantling. World is little for us...

contact us

Contact

  • E.Bölücek Mah. Sanayi Cad. No:31 Kdz.Ereğli / Zonguldak
  • +90 535 240 6019  – +90 372 318 22 39
  • info@er-mek.com
  • www.er-mek.com7c2c2080c7246b445338d96bbd7dbd75